Drukāt

14.06.2024 05:04:53

Teksts no www.legalsupport.lv


Kompāniju reģistrācija un pārdošana

UZŅĒMUMA REĢISTRĒŠANA

Legal Support juristi sagatavos jebkurus nepieciešamos ar Jūsu uzņēmumu saistītos dokumentus, kā arī reģistrēs Jums nepieciešamās izmaiņas Uzņēmumu reģistrā.

Ekonomējiet savu laiku un uzticieties profesionāļiem. Mēs palīdzēsim reģistrēt jaunu kompāniju Latvijā, Igaunijā vai Lietuvā, un pēc klientu pieprasījuma mēs to varam izdarīt arī citās jurisdikcijās (Eiropa, NVS, ārzonas...)

NODIBINĀTU (GATAVU) UZŅĒMUMU PĀRDOŠANA

Kompānija Legal Support piedāvā izdevīgus un ērtus nosacījumus jau nodibinātu SIA pirkšanai – tas palīdzēs izvairīties no darba un laika ietilpīga jaunas firmas reģistrēšanas procesa. Priekšrocības, pērkot jau nodibinātu SIA, ir iespēja nekavējoties, divu triju dienu laikā uzsākt firmas darbu.

Lai izveidotu un reģistrētu jaunu SIA, vajadzīgo dokumentu noformēšanai parasti nepieciešamas apmēram divas nedēļas. Nodibinātu SIA iegāde ir aktuāla tiem, kuri, ekonomējot savu laiku un spēkus, visīsākajā laikā vēlas uzsākt jaunās firmas darbību.

Pērkot nodibinātu SIA, Jūs aiztaupīsiet sev laikietilpīgo dokumentu saņemšanu un noformēšanu, nogurdinošos valsts iestāžu apmeklējumus un stāvēšanu bezgalīgajās rindās. Kompānija jau eksistē, tā jau ir reģistrēta, un visi dokumenti noformēti un apstiprināti, viss, kas atlicis – pārrakstīt to uz Jūsu vārda.